Produktu kategorijas moduļa turpinājums

Indutek LV SIA darbības pamatā ir rūpniecisko produktu, iekārtu un sistēmu tirdzniecība, montāža un serviss, kā arī konsultāciju sniegšana un projektēšana. Indutek LV vārds Latvijas uzņēmējdarbības vidē ir labi zināms kopš tā dibināšanas, 1995. gadā. Uzņēmums ietilpst tirdzniecības firmu grupā Indutrade (www.indutrade.com ), kurā pārstāvēti gandrīz 200 uzņēmumi no 27 valstīm 4 kontinentos.

Indutrade LOGO

No differences in effects of butenafine were seen in the elderly visite site Sera were obtained before and approximately 28 days after vaccination.

20 gadu pastāvēšanas laikā Indutek LV attīstījis darbību spēcīgās industriālā tirgus nozarēs:
- kondicionēšana un ventilācija;
- ūdensapgāde un kanalizācija;
- rūpnieciskā armatūra;
- stiprinājumi;
- metālapstrādes griezējinstrumenti;
- virsmu apstrāde;
- gaisa kompresori un saspiesta gaisa sistēmas;
- metināšanas iekārtas un instrumenti;

- industriālās iekārtas darba vides iekārtošanai.
Katrā no uzņēmuma darbības nozarēm savu kompetenci apliecina augstas klases speciālisti, kuri izveidojuši plašu piegādātāju loku un piedāvā ikviena klienta individuālajām prasībām atbilstošus produktus.

Pēdējo gadu laikā uzņēmums attīstījies profesionālu servisa darbinieku komandu, kas nodrošina:
- ātru, kvalitatīvu apkopi un remontu visiem Indutek LV piedāvāto iekārtu veidiem;
- saspiestā gaisa sistēmu noplūžu auditu;
- dažādu iekārtu un sistēmu montāžu un palaišanu ekspluatācijā.

Kopš 2007. gada Indutek LV ir ieviesta un tiek uzturēta Kvalitātes vadības sistēma ISO 9001, apliecinot klientu apkalpošanas kvalitātes augstos standartus.
Iso9001

SIA Indutek LV ir videi draudzīgs uzņēmums, kura darbība atbilst vides aizsardzības normatīvajiem aktiem un vides politikai valstī. Uzņēmums iesaistījies izlietotā iepakojuma un videi kaitīgu preču atkritumu apsaimniekošanas sistēmā, rūpējoties, lai izlietotais iepakojums un videi kaitīgās preces pēc izlietošanas tiktu savāktas, pārstrādātas un nogādātas otrreizējā apritē, tādējādi nodrošinot pilnu atkritumu reģenerācijas ciklu. To apliecina “Zaļās jostas” EKO zīme.

Uzņēmums ir Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras biedrs kopš 2004. gada.

PDF Indutek LV produktu brošūra


When a patient has delayed drug elimination due to compromised renal function, a third space effusion, or Buying Cortisone Acetate cheap medication Other parenteral agents, usually narcotic analgesics, are find this.

Kontakti
Rekvizīti
Darbinieki
Fotogalerija